ekranownia

Firma ANS

powstała w 2005 roku. Zaczęliśmy od prowadzenia i rozwoju sprzedaży internetowej sprzętu, mebli i akcesoriów związanych z szeroko rozumianym kinem domowym.

Dysponujemy

bardzo doświadczoną załogą, dla której wdrażanie nowoczesnych technologii stało się życiową pasją.

Rozwój naszej firmy

chcemy oprzeć na ciągłym poszerzaniu naszej wiedzy i dobrych relacjach z naszymi klientami. Nasze kontakty z producentami pozwalają na oferowanie rozwiązań wykonanych wg naszego projektu, ściśle dopasowanych do wymagań klienta.

Posiadamy certyfikaty

potwierdzające udział w specjalistycznych szkoleniach, organizowanych przez producentów i dystrybutorów sprzętu audiowizualnego.

Firma ANS specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji audiowizualnych dla firm, placówek oświatowych i odbiorców indywidualnych. Oferujemy ekrany projekcyjne, projektory, tablice interaktywne i sprzęt nagłaśniający najlepszych firm na rynku.

Naszymi klientami są m.in.:

TPA Horwath Warszawa; Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk; Politechnika Warszawska, Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej; Komenda Główna Policji Warszawa; Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o. o.; PGE Dystrybucja Oddział Warszawa; Salezjański Ośrodek Misyjny Warszawa; Szkoła Podstawowa nr 319 Warszawa; Zarząd Dróg Miejskich Warszawa; Restauracja „Champions” Warszawa; Instytut Slowacki w Warszawie; Szkoła Tenisa Tie-break Warszawa; Technikum Leśne w Białowieży;

Zawsze staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów, niezależnie czy będzie to sala dydaktyczna, sala konferencyjna czy instalacja kina domowego. Nie boimy się trudnych wyzwań i niejednokrotnie wdrażaliśmy nietypowe rozwiązania, wykonane wg naszych projektów.

INDYWIDUALNE PROJEKTY
NIESTANDARDOWE ROZWIĄZANIA
STARANNE WYKONANIE
SZYBKA DOSTAWA