Ekspozycja ekranownia.pl

ekranownia.pl

to specjalistyczny serwis internetowy, utworzony z myślą o sprzedaży ekranów
projekcyjnych. Jego właścicielem jest firma ANS, która od powstania w 2005 roku zajmuje się sprzedażą internetową sprzętu, mebli i akcesoriów związanych z kinem domowym i salami projekcyjnymi. Prowadząc jednocześnie działalność instalacyjną, zdobyliśmy bogatą wiedzę na temat właściwego doboru ekranów, w zależności od użytego sprzętu i planowanego budżetu.

Oferta

Jesteśmy autoryzowanymi dilerami prawie wszystkich polskich fabryk
ekranów projekcyjnych. Współpracujemy także z wieloma dystrybutorami sprzętu z importu. Mamy m.in. autoryzację amerykańskiej firmy Screen Innovations – zdecydowanego lidera w opracowywaniu i wdrażaniu do produkcji ekranów ALR.
W naszej ofercie są wszystkie rodzaje ekranów, przeznaczone zarówno dla sektora biznesowego, jak i dla najbardziej wymagających miłośników kina domowego.
Zapraszamy!

Naszych klientów możemy zaprosić do naszej ciągle rozwijanej ekspozycji, na której możemy zaprezentować i porównać niektóre modele ekranów. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie przy ul.Siekierkowskiej 8. Serdecznie zapraszamy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Aktualnie w naszej siedzibie prezentujemy:

Naszym nadrzędnym celem jest zaspokojenie oczekiwań naszych klientów, niezależnie czy będzie to sala dydaktyczna, sala konferencyjna czy instalacja kina domowego. Możemy także pomóc w doborze i zakupie odpowiedniego projektora, uchwytu lub innych elementów instalacji audiowizualnej.