Nasze realizacje

Instalacja ekranu i projektora w SM Energetyka

Widok sali konferencyjnej w SM Energetyka

Instalacja ekranu i projektora w sali konferencyjnej Biura Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej ENERGETYKA

Pod koniec zeszłego roku w sali konferencyjnej Biura Zarządu SM ENERGETYKA, zainstalowaliśmy zestaw: ekran projekcyjny + projektor. Nasza usługa polegała na wizji lokalnej, doborze sprzętu, dostarczeniu go i instalacji. Okablowanie sygnałowe i zasilające wykonał inwestor, podobnie jak instalację nagłaśniającą i sprzęt wideokonferencyjny.

Elektryczny ekran projekcyjny ADEO Rugby Pro

Dostarczyliśmy i zainstalowaliśmy nowoczesny elektryczny ekran projekcyjny Adeo Rugby Pro z powierzchnią projekcyjną Reference Grey o wymiarach aktywnych 250 x 140 cm. Jest to model niedawno wprowadzony do oferty przez włoskiego producenta produkującego ekrany projekcyjne w Polsce w nowoczesnej fabryce w Złotoryi. Ekran charakteryzuje się nowoczesną konstrukcją, niebanalnym wzornictwem i przyjazną ceną jak na tę kategorię ekranów. W ekranie zastosowano wbudowane, bezprzewodowe sterowanie radiowe f-my NICE.

Projektor Epson EB-992F

Widok projektora Epson EB-992F

Ze względu na konstrukcję sufitu konieczne było zastosowanie projektora, który mógł być zamontowany na przeciwległej ścianie. Zastosowano jasny projektor Epson EB-992F, który spełniał te warunki i mieścił się w założonym budżecie. Projektor dysponuje jasnością 4000 Ansi lumenów i rozdzielczością fullHD.  W połączeniu z szarą powierzchnią ekranu Adeo projektor generuje jasny, wyraźny, ale i kontrastowy obraz.