Avers Solar

Avers Solar – wielkoformatowy ekran elektryczny

Solar to seria największych elektrycznych ekranów projekcyjnych w ofercie fabryki Avers. Szerokość do 600 cm. Przeznaczony do dużych auli i sal widowiskowych. Wał nawojowy o średnicy 120 mm. Aluminiowa kaseta malowana standardowo na biały kolor.

  • Czas realizacji: ok. 14 dni roboczych
  • Szerokość: 450-600 cm.
  • Format: 4:3, 16:10, 16:9 inne na zamówienie
  • Możliwości personalizacji:
    •   ♦ wymiary
    •   ♦ tkanina projekcyjna
    •   ♦ duży wybór opcji sterowania

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Avers Solar to linia największych elektrycznych ekranów projekcyjnych tego producenta o szerokości materiału od 4,5 do 6 m. Jeśli interesuje Państwa urządzenie, które sprawdzi się w dużych pomieszczeniach, ma prosty system montażowy i jest dostępne w przystępnej cenie, warto rozważyć tę propozycję. Avers Solar umożliwia zarówno przeprowadzenie projekcji prezentacyjnej, jak i filmowej w centrach konferencyjnych lub halach widowiskowo-sportowych. Model wyposażony jest w szereg dedykowanych rozwiązań, czyniących z niego jedną z najciekawszych alternatyw w tym segmencie.

Proponowany model imponuje starannym wykonaniem. Kaseta z wysokogatunkowego aluminium w kolorze białym waży stosunkowo niewiele, dzięki czemu ekran projekcyjny do rzutnika – Avers Solar – nie stawia przed użytkownikiem dużych wymagań dotyczących instalacji. Szczególnie gdy uwzględni się praktyczne uchwyty ścienno-sufitowe oraz szyny zamocowane na całej długości korpusu, sam montaż okazuje się procesem prostym, szybkim, a zarazem wyjątkowo elastycznym. Otwór, z którego wysuwana jest tkanina projekcyjna, został umieszczony z przodu obudowy. Tym samym, między materiałem po rozwinięciu a ścianą pozostaje wolna powierzchnia, gdzie można podłączyć inne urządzenia. Proponowany ekran do projektora zasilany jest przez niezawodny silnik elektryczny SILENT z funkcją automatycznego zatrzymania w trakcie pracy. Za sprawą nowoczesnych, wytrzymałych komponentów jednostka osiąga prędkość rozwijania/zwijania na poziomie 980 cm/min, co przy tak dużych rozmiarach jest istotną zaletą.